Про грилі COBB

Гриль COBB

Портативний пристрій, що об’єднав в собі функції гриль, барбекю, плити і коптильні.

Розроблено з використанням новітніх технологій XXI століття, оригінальний, захищений патентами, виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі 304 серії.

Чому ми обираємо гриль COBB?

Багатофункціональність
Незважаючи на малі розміри і вагу, він може одночасно приготувати страви в кількості до шести порцій!

Економічність: використовується лише 8-12 брикетів (300г) протягом 2-3 годин приготування!

Компактні габарити і мала вага, його можна брати з собою всюди.

Можливість установки на будь-якій поверхні! Завдяки спеціальній конструкції він завжди буде залишатися прохолодним і може бути взятий в руки прямо під час приготування! Дерев’яну або скляну поверхню гриль СОВВ не зіпсує!

Можливість застосування в будь-яких погодних умовах: вітер, дощ, спека чи мороз. Конструкція забезпечує максимальний захист від несприятливих зовнішніх умов.

Висока культура виготовлення та якість використовуваних матеріалів.

Практично бездимне приготування! Конструкція гриля оберігає від контакту з гарячим вугіллям жиру, соусів і соків! Якщо ви не використовуєте функцію копчення, ви практично ніколи не побачите дим під час роботи гриля Сobb!

Використовуючи паз для маринадів і овочів, отримуємо прекрасні соуси, які можна просто черпати ложкою.

Їжа, приготована в грилі Сobb здорова тому, що зайвий жир з продуктів надходить в контейнер в нижній частині барбекю і не контактує з гарячим брикетом!

Ви можете не тільки використовувати «сухий» спосіб приготування, а також «мокрий», коли в спеціальні пази в контейнері заливається за бажанням вода, вино або пиво. Прицьому, готові страви набувають додатковий приголомшливий тонкий аромат і соковитість, а внутрішній бак відмивається ще швидше!

Гриль готує сам! Деякі страви (запікання овочів і риби, зажарювання м’яса, риби або птиці) не вимагає постійного знаходження біля грилю і перевертання з метою уникнути пригорання. Все набагато простіше – зробив закладку, розрахував орієнтовний час приготування завдяки термометру і … Не звертай уваги та приділи час сім’ї або друзям!

Догляд дуже простий: після приготування страви на дно додати трохи води, дати в ній розчинитися жиру і протерти ганчіркою. Його можна також легко розібрати і покласти в посудомийну машину. Легкість миття обумовлена наявністю протипригарного тефлонового покриття ряду елементів.

Що можна приготувати на грилі COBB?

Гриль може все:
Запікати – м’ясо, риба, овочі, піца, млинці та пироги.
Тушкувати – безліч страв, готувати гарячий салат.
Коптити* – м’ясо, риба, сир, курка.
Варити – кава, соуси, супи, яйця.
Тости – овочі, фрукти, хліб … і ін.

* Жменю деревної тріски на 10 хвилин замочити у воді і викласти на гарячі брикети гриль, що знаходяться в колоснику. Закласти продукти, накрити кришкою і копчення почалося!

Де можна готувати на грилі COBB?

Ви можете отримати задоволення від приготування їжі в СОВВ всюди:
на кухні
на природі
в наметі
на льоду
на балконі або терасі
в човні чи яхті
в житловому автопричепі

Вдала конструкція дозволяє насолодитися приготуванням їжі в СOBB в будь-яких погодних умовах і на будь-якій поверхні

Магазин

Facebook
Google+
https://cobb.com.ua/uk/about">
0